M5010055
CrydomCrydom
Crydom
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M5010055
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu MODULE POWER 100A 1200V SCR DBLR
listoch: 1.M5010055.pdf2.M5010055.pdf3.M5010055.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 685 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 685 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie M5010055
Číslo dielu M5010055 Výrobca Crydom
popis MODULE POWER 100A 1200V SCR DBLR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 685 pcs Dátový hárok 1.M5010055.pdf2.M5010055.pdf3.M5010055.pdf
Napätie - stav vypnutý 1.2kV Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 3V
štruktúra Series Connection - All SCRs séria -
obal Bulk Balík / puzdro Module
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet SCR, diódy 2 SCRs
Typ montáže Chassis Mount Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis SCR Module 1.2kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 1500A @ 60Hz Prúd - Spúšťanie brány (Max) 150mA