H12WD48110-10
CrydomCrydom
H12WD48110-10 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: H12WD48110-10
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 110A 48-660V
listoch: 1.H12WD48110-10.pdf2.H12WD48110-10.pdf3.H12WD48110-10.pdf
  • správa
Špecifikácie H12WD48110-10
Číslo dielu H12WD48110-10 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 110A 48-660V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4191 pcs Dátový hárok 1.H12WD48110-10.pdf2.H12WD48110-10.pdf3.H12WD48110-10.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 660V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria H12WD obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC
Typ montáže Chassis Mount Nabíjací prúd 110A