GNR20BCZ
Crydom Co.Crydom Co.
GNR20BCZ Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GNR20BCZ
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR GNR 22.5MM 480VAC 90-140VAC
listoch: GNR20BCZ.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie GNR20BCZ
Číslo dielu GNR20BCZ Výrobca Crydom Co.
popis SSR GNR 22.5MM 480VAC 90-140VAC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1147 pcs Dátový hárok GNR20BCZ.pdf
Napätie - Napájanie, Single (V +) - Napätie - vstup 90 ~ 140VAC
Napätie - porucha - Metóda nastavenia časovania Relay
Stýl ukončenia Screw Terminal séria GNR
Stav RoHS Bulk polarizácia Module
Typ výstupu AC, Zero Cross Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks
Výrobné číslo výrobcu GNR20BCZ Rozšírený popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module
Ovládaná konfigurácia 48 ~ 600 V popis SSR GNR 22.5MM 480VAC 90-140VAC
Sadzba SPST-NO (1 Form A) zloženie 20A