F1891DH600
CrydomCrydom
Crydom
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F1891DH600
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu MODULE SCR/DIODE 90A 240VAC
listoch: 1.F1891DH600.pdf2.F1891DH600.pdf
  • správa
Špecifikácie F1891DH600
Číslo dielu F1891DH600 Výrobca Crydom
popis MODULE SCR/DIODE 90A 240VAC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4047 pcs Dátový hárok 1.F1891DH600.pdf2.F1891DH600.pdf
Napätie - stav vypnutý 600V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 3V
štruktúra Series Connection - SCR/Diode séria -
obal Bulk Balík / puzdro Module
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet SCR, diódy 1 SCR, 1 Diode
Typ montáže Chassis Mount Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis SCR Module 600V Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 1950A @ 60Hz
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 150mA