F1827SD600
CrydomCrydom
Crydom
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F1827SD600
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu MODULE SCR/DIODE 25A 240VAC
listoch: 1.F1827SD600.pdf2.F1827SD600.pdf3.F1827SD600.pdf
  • správa
Špecifikácie F1827SD600
Číslo dielu F1827SD600 Výrobca Crydom
popis MODULE SCR/DIODE 25A 240VAC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5473 pcs Dátový hárok 1.F1827SD600.pdf2.F1827SD600.pdf3.F1827SD600.pdf
Napätie - stav vypnutý 600V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 3V
štruktúra Series Connection - All SCRs séria -
obal Bulk Balík / puzdro Module
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet SCR, diódy 2 SCRs
Typ montáže Chassis Mount Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis SCR Module 600V Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 400A @ 60Hz
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 150mA