F1827CCD400
CrydomCrydom
F1827CCD400 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F1827CCD400
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu DIODE MODULE 400V 25A
listoch: 1.F1827CCD400.pdf2.F1827CCD400.pdf3.F1827CCD400.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie F1827CCD400
Číslo dielu F1827CCD400 Výrobca Crydom
popis DIODE MODULE 400V 25A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1369 pcs Dátový hárok 1.F1827CCD400.pdf2.F1827CCD400.pdf3.F1827CCD400.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.55V @ 75A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Balík dodávateľov zariadení Module rýchlosť Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
séria - obal Bulk
Balík / puzdro Module Ostatné mená CC2525
F1827CCD400-ND
Prevádzková teplota - prepojenie -40°C ~ 125°C Typ montáže Chassis Mount
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 25A (DC) Chassis Mount Module Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 25A (DC)