E53TP50CH
CrydomCrydom
E53TP50CH Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: E53TP50CH
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
listoch: 1.E53TP50CH.pdf2.E53TP50CH.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 429 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 429 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie E53TP50CH
Číslo dielu E53TP50CH Výrobca Crydom
popis SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 429 pcs Dátový hárok 1.E53TP50CH.pdf2.E53TP50CH.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 530V Napätie - vstup 18 ~ 36VAC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria 53TP obal Tube
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže Chassis Mount Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 50A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant