DRD24D06R
CrydomCrydom
Crydom
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRD24D06R
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V
listoch: 1.DRD24D06R.pdf2.DRD24D06R.pdf3.DRD24D06R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie DRD24D06R
Číslo dielu DRD24D06R Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1449 pcs Dátový hárok 1.DRD24D06R.pdf2.DRD24D06R.pdf3.DRD24D06R.pdf
Napätie - zaťaženie 24V ~ 280V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria DR Dual obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC
Typ montáže DIN Rail Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Nabíjací prúd 6A
obvod SPST-NO (1 Form A) x 2
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DRD24D06
DRD24D06
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V