DRA4D250D6
CrydomCrydom
DRA4D250D6 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRA4D250D6
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu RELAY CONT H-BRG 250VDC 6A
listoch: 1.DRA4D250D6.pdf2.DRA4D250D6.pdf3.DRA4D250D6.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 387 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 387 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie DRA4D250D6
Číslo dielu DRA4D250D6 Výrobca Crydom
popis RELAY CONT H-BRG 250VDC 6A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 387 pcs Dátový hárok 1.DRA4D250D6.pdf2.DRA4D250D6.pdf3.DRA4D250D6.pdf
závažia - Napätie - Napájanie 5 ~ 15 VDC
Napätie - zaťaženie 1 ~ 250 V typ Module
séria DRA4D Ostatné mená CC1809
Prevádzková teplota -30°C ~ 60°C Počet motorov 1
Typ montáže DIN Rail Typ motora Brushed DC
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie -
Pre použitie s / Súvisiace produkty DRA Series Vlastnosti -
Detailný popis Reversing Relay 5 ~ 15 VDC Supply 6A 1 ~ 250 V Load Prúd - výstup 6A