DRA3R48D2
CrydomCrydom
DRA3R48D2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRA3R48D2
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY 3PST-NO 2.4A 48-510V
listoch: 1.DRA3R48D2.pdf2.DRA3R48D2.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 706 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 706 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie DRA3R48D2
Číslo dielu DRA3R48D2 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY 3PST-NO 2.4A 48-510V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 706 pcs Dátový hárok 1.DRA3R48D2.pdf2.DRA3R48D2.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 510V Napätie - vstup 4 ~ 6VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria DRA3R obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC
Ostatné mená CC1806 Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 2.4A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant