DR48B12X
CrydomCrydom
Crydom
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR48B12X
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 12A 48-600V
listoch: DR48B12X.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie DR48B12X
Číslo dielu DR48B12X Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 12A 48-600V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1583 pcs Dátový hárok DR48B12X.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 600V Napätie - vstup 90 ~ 140VAC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria DR obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže DIN Rail Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 12A