DR24D12X
CrydomCrydom
Crydom
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR24D12X
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
listoch: DR24D12X.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DR24D12X
Číslo dielu DR24D12X Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1894 pcs Dátový hárok DR24D12X.pdf
Napätie - zaťaženie 24V ~ 280V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria DR obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC, Zero Cross
Ostatné mená CC2700
DR24D12X-ND
Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Nabíjací prúd 12A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DR24D12
DR24D12
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V