DR24D03R
CrydomCrydom
DR24D03R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR24D03R
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V
listoch: 1.DR24D03R.pdf2.DR24D03R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DR24D03R
Číslo dielu DR24D03R Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3141 pcs Dátový hárok 1.DR24D03R.pdf2.DR24D03R.pdf
Napätie - zaťaženie 24V ~ 280V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria DR obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC
Ostatné mená CC2063 Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Nabíjací prúd 3A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant