DR24B03X
CrydomCrydom
Crydom
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR24B03X
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V
listoch: DR24B03X.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie DR24B03X
Číslo dielu DR24B03X Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2527 pcs Dátový hárok DR24B03X.pdf
Napätie - zaťaženie 24V ~ 280V Napätie - vstup 90 ~ 140VAC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria DR obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže DIN Rail Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 3A
obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DR24B03XR
DR24B03XR
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V