DP4RSC60E60B
CrydomCrydom
DP4RSC60E60B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DP4RSC60E60B
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
listoch: 1.DP4RSC60E60B.pdf2.DP4RSC60E60B.pdf3.DP4RSC60E60B.pdf4.DP4RSC60E60B.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 256 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 256 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie DP4RSC60E60B
Číslo dielu DP4RSC60E60B Výrobca Crydom
popis RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - zaťaženie 1 ~ 48 V Napätie - vstup 18 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal séria DP
obal Bulk Balík / puzdro Hockey Puck
Typ výstupu DC Ostatné mená CC1852
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 60A
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant obvod SPST-NO (1 Form A)
Súvisiace produkty
DP4RSC60E40
DP4RSC60E40
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Skladom: 263 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSC60E40.pdf
RFQ
DP4RSC60E40B
DP4RSC60E40B
výrobcovia: Crydom
Skladom: 290 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSC60E40B.pdf
RFQ
DP4RSC60E60B5
DP4RSC60E60B5
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V
Skladom: 196 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSC60E60B5.pdf
DP4RSC60E20B5
DP4RSC60E20B5
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
Skladom: 264 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSC60E20B5.pdf
DP4RSC60E60B8
DP4RSC60E60B8
Skladom: 212 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSC60E60B8.pdf
DP4RSC60E60
DP4RSC60E60
popis: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V