DP4RSC60D20B5
CrydomCrydom
DP4RSC60D20B5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DP4RSC60D20B5
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V
listoch: 1.DP4RSC60D20B5.pdf2.DP4RSC60D20B5.pdf3.DP4RSC60D20B5.pdf4.DP4RSC60D20B5.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 304 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 304 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie DP4RSC60D20B5
Číslo dielu DP4RSC60D20B5 Výrobca Crydom
popis RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - zaťaženie 1 ~ 48 V Napätie - vstup 4.5 ~ 15VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal séria DP
obal Bulk Balík / puzdro Hockey Puck
Typ výstupu DC Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 20A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
obvod SPST-NO (1 Form A)
Súvisiace produkty
DP4RSB60E60B5
DP4RSB60E60B5
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V
Skladom: 260 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSB60E60B5.pdf
RFQ
DP4RSB60E60B2
DP4RSB60E60B2
výrobcovia: Crydom
Skladom: 262 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSB60E60B2.pdf
RFQ
DP4RSC60D20B
DP4RSC60D20B
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V