DP4R60D20
CrydomCrydom
DP4R60D20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DP4R60D20
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V
listoch: 1.DP4R60D20.pdf2.DP4R60D20.pdf3.DP4R60D20.pdf4.DP4R60D20.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 329 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 329 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie DP4R60D20
Číslo dielu DP4R60D20 Výrobca Crydom
popis RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 329 pcs Dátový hárok 1.DP4R60D20.pdf2.DP4R60D20.pdf3.DP4R60D20.pdf4.DP4R60D20.pdf
Napätie - zaťaženie 1 ~ 48 V Napätie - vstup 4.5 ~ 15VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal séria DP
obal Bulk Balík / puzdro Hockey Puck
Typ výstupu DC Ostatné mená CC1831
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 20A
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DP4R60D40
DP4R60D40
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Skladom: 307 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60D40.pdf
RFQ
DP4660-9RG
DP4660-9RG
výrobcovia: Bel
popis: DC/DC CONVERTER QUAD 24V
Skladom: 149 pcs
Stiahnuť ▼: DP4660-9RG.pdf
RFQ
DP4R60D20B2
DP4R60D20B2
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V
Skladom: 272 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60D20B2.pdf
DP4R60D40B
DP4R60D40B
Skladom: 300 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60D40B.pdf
DP4R60D20B
DP4R60D20B
popis: RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V