DC60D20C
CrydomCrydom
DC60D20C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DC60D20C
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 20A 1-48V
listoch: 1.DC60D20C.pdf2.DC60D20C.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DC60D20C
Číslo dielu DC60D20C Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 20A 1-48V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1204 pcs Dátový hárok 1.DC60D20C.pdf2.DC60D20C.pdf
Napätie - zaťaženie 1V ~ 48V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria PowerPlus DC obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu DC
Ostatné mená CC2515
DC60D20C-ND
Rezistencia na stav (Max) 15 mOhms
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Nabíjací prúd 20A