DC60A20C
CrydomCrydom
DC60A20C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DC60A20C
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 20A 1-48V
listoch: 1.DC60A20C.pdf2.DC60A20C.pdf
  • správa
Špecifikácie DC60A20C
Číslo dielu DC60A20C Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 20A 1-48V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5186 pcs Dátový hárok 1.DC60A20C.pdf2.DC60A20C.pdf
Napätie - zaťaženie 1V ~ 48V Napätie - vstup 90 ~ 140VAC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria PowerPlus DC obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu DC
Ostatné mená CC1872 Rezistencia na stav (Max) 15 mOhms
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Nabíjací prúd 20A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant