DC100D10C
CrydomCrydom
DC100D10C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DC100D10C
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 10A 1-72V
listoch: 1.DC100D10C.pdf2.DC100D10C.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DC100D10C
Číslo dielu DC100D10C Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 10A 1-72V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1402 pcs Dátový hárok 1.DC100D10C.pdf2.DC100D10C.pdf
Napätie - zaťaženie 1V ~ 72V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Ostatné mená CC1867 Rezistencia na stav (Max) 13 mOhms
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Nabíjací prúd 10A