D53TP25DH
CrydomCrydom
D53TP25DH Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: D53TP25DH
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
listoch: 1.D53TP25DH.pdf2.D53TP25DH.pdf3.D53TP25DH.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 640 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 640 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie D53TP25DH
Číslo dielu D53TP25DH Výrobca Crydom
popis SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 640 pcs Dátový hárok 1.D53TP25DH.pdf2.D53TP25DH.pdf3.D53TP25DH.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 530V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria 53TP obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC, Zero Cross
Ostatné mená CC2190 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 25A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Solid State Relay 3PST-NO (3 Form A) Module obvod 3PST-NO (3 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
D53TP50C-10
D53TP50C-10
výrobcovia: Crydom Co.
popis: RELAY SSR IP20 50A 3PHAS PNL MNT
Skladom: 509 pcs
Stiahnuť ▼: D53TP50C-10.pdf
RFQ
D53TP25DH-10
D53TP25DH-10
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Skladom: 627 pcs
Stiahnuť ▼: D53TP25DH-10.pdf
RFQ
D53TP25C-10
D53TP25C-10
výrobcovia: Crydom
Skladom: 555 pcs
Stiahnuť ▼: D53TP25C-10.pdf
D53TP25D
D53TP25D