D53RV25C
CrydomCrydom
D53RV25C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: D53RV25C
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
listoch: 1.D53RV25C.pdf2.D53RV25C.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 418 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 418 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie D53RV25C
Číslo dielu D53RV25C Výrobca Crydom
popis SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 418 pcs Dátový hárok 1.D53RV25C.pdf2.D53RV25C.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 530V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria 53RV obal Tube
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC
Ostatné mená CC2400
D53RV25C-ND
Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Nabíjací prúd 25A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant