CWD48125S
CrydomCrydom
CWD48125S Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CWD48125S
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
listoch:
  • správa
Špecifikácie CWD48125S
Číslo dielu CWD48125S Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5782 pcs Dátový hárok
Napätie - zaťaženie 48V ~ 660V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria CW48 obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže Chassis Mount Nabíjací prúd 125A