CTB16-1200SW
CrydomCrydom
Crydom
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTB16-1200SW
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu TRIAC SENS GATE 1.2KV TO220AB
listoch:
  • správa
Špecifikácie CTB16-1200SW
Číslo dielu CTB16-1200SW Výrobca Crydom
popis TRIAC SENS GATE 1.2KV TO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4846 pcs Dátový hárok
Napätie - stav vypnutý 1.2kV Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Logic - Sensitive Gate Balík dodávateľov zariadení TO-220AB
séria - obal Bulk
Balík / puzdro TO-220-3 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis TRIAC Logic - Sensitive Gate 1.2kV 16A Through Hole TO-220AB Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 16A
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 160A, 168A Prúd - Hold (Ih) (Max) 15mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 10mA konfigurácia Single