CTA16-1200SW
CrydomCrydom
Crydom
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTA16-1200SW
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu TRIAC SENS GATE 1.2KV TO220AB
listoch:
  • správa
Špecifikácie CTA16-1200SW
Číslo dielu CTA16-1200SW Výrobca Crydom
popis TRIAC SENS GATE 1.2KV TO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4018 pcs Dátový hárok
Napätie - stav vypnutý 1.2kV Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Logic - Sensitive Gate Balík dodávateľov zariadení TO-220AB
séria - obal Bulk
Balík / puzdro TO-220-3 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis TRIAC Logic - Sensitive Gate 1.2kV 16A Through Hole TO-220AB Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 16A
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 160A, 168A Prúd - Hold (Ih) (Max) 15mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 10mA konfigurácia Single
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CTA24-1200B
CTA24-1200B
výrobcovia: Crydom
popis: TRIAC 1.2KV 24A TO220AB
Skladom: 4989 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
CTA16-1200CW
CTA16-1200CW
výrobcovia: Crydom
popis: TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB
Skladom: 4456 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
CTA16-1200SWPT
CTA16-1200SWPT
popis: TRIAC SENS GATE 1.2KV TO220AB
CTA230-0001-01
CTA230-0001-01
výrobcovia: II-VI Marlow
popis: THERMOELECTRIC ASSY AIR-AIR 12V
Skladom: 292 pcs
Stiahnuť ▼: CTA230-0001-01.pdf
CTA17
CTA17
výrobcovia: Coto Technology
popis: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V