CMX100D6
CrydomCrydom
CMX100D6 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CMX100D6
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 6A 0-100V
listoch: 1.CMX100D6.pdf2.CMX100D6.pdf3.CMX100D6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie CMX100D6
Číslo dielu CMX100D6 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 6A 0-100V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2792 pcs Dátový hárok 1.CMX100D6.pdf2.CMX100D6.pdf3.CMX100D6.pdf
Napätie - zaťaženie 0V ~ 100V Napätie - vstup 3 ~ 10VDC
Stýl ukončenia PC Pin Balík dodávateľov zariadení 4-SIP
séria CMX obal Bulk
Balík / puzdro 4-SIP Typ výstupu DC
Ostatné mená CC1124 Rezistencia na stav (Max) 40 mOhms
Typ montáže Through Hole Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Nabíjací prúd 6A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant