CMD60110
CrydomCrydom
CMD60110 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CMD60110
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 110A 48-660V
listoch: 1.CMD60110.pdf2.CMD60110.pdf3.CMD60110.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 512 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 512 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie CMD60110
Číslo dielu CMD60110 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 110A 48-660V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 512 pcs Dátový hárok 1.CMD60110.pdf2.CMD60110.pdf3.CMD60110.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 660V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria CMD60 obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže Chassis Mount Nabíjací prúd 110A