CMA24125
CrydomCrydom
CMA24125 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CMA24125
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
listoch: 1.CMA24125.pdf2.CMA24125.pdf3.CMA24125.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 288 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 288 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie CMA24125
Číslo dielu CMA24125 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 288 pcs Dátový hárok 1.CMA24125.pdf2.CMA24125.pdf3.CMA24125.pdf
Napätie - zaťaženie 24V ~ 280V Napätie - vstup 90 ~ 140VAC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria CMA24 obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže Chassis Mount Nabíjací prúd 125A