CCX480D5
CrydomCrydom
Crydom
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CCX480D5
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 5A 48-660V
listoch: CCX480D5.pdf
  • správa
Špecifikácie CCX480D5
Číslo dielu CCX480D5 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 5A 48-660V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4719 pcs Dátový hárok CCX480D5.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 660V Napätie - vstup 4 ~ 15VDC
Stýl ukončenia PC Pin Balík dodávateľov zariadení 4-SIP
séria CCX obal Bulk
Balík / puzdro 4-SIP Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže Through Hole Nabíjací prúd 5A