A53TP50DH
CrydomCrydom
A53TP50DH Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: A53TP50DH
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
listoch: A53TP50DH.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 573 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 573 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie A53TP50DH
Číslo dielu A53TP50DH Výrobca Crydom
popis SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 573 pcs Dátový hárok A53TP50DH.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 530V Napätie - vstup 90 ~ 280VAC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria 53TP obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže Chassis Mount Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 50A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant