5LPCV24110
CrydomCrydom
5LPCV24110 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5LPCV24110
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 110A 20-300V
listoch: 1.5LPCV24110.pdf2.5LPCV24110.pdf3.5LPCV24110.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 222 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 222 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie 5LPCV24110
Číslo dielu 5LPCV24110 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 110A 20-300V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 222 pcs Dátový hárok 1.5LPCV24110.pdf2.5LPCV24110.pdf3.5LPCV24110.pdf
Napätie - zaťaženie 20V ~ 300V Napätie - vstup 0 ~ 5VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Balík dodávateľov zariadení -
séria LPCV obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC, Proportional Control
Typ montáže Chassis Mount Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 110A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant