40SST120
CrydomCrydom
40SST120 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 40SST120
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 40A 90-140V
listoch: 40SST120.pdf
  • správa
Špecifikácie 40SST120
Číslo dielu 40SST120 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 40A 90-140V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4413 pcs Dátový hárok 40SST120.pdf
Napätie - zaťaženie 90V ~ 140V Napätie - vstup 3.5 ~ 10VDC
Stýl ukončenia Quick Connect - 0.187"/0.250" Balík dodávateľov zariadení -
séria SST obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC
Ostatné mená CC1345 Typ montáže Chassis Mount
Nabíjací prúd 40A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S101S05V
S101S05V
výrobcovia: Sharp Microelectronics
popis: SSR RELAY SPST-NO 3A 80-120V
Skladom: 5813 pcs
Stiahnuť ▼: S101S05V.pdf
RFQ
40SA
40SA
výrobcovia: Apex Tool Group
popis: TWEEZER POINTED MEDIUM 4.50"