40CPV120
CrydomCrydom
Crydom
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 40CPV120
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 40A 90-140V
listoch: 1.40CPV120.pdf2.40CPV120.pdf
  • správa
Špecifikácie 40CPV120
Číslo dielu 40CPV120 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 40A 90-140V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4945 pcs Dátový hárok 1.40CPV120.pdf2.40CPV120.pdf
Napätie - zaťaženie 90V ~ 140V Napätie - vstup 0 ~ 5VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria CPV obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC
Typ montáže Chassis Mount Nabíjací prúd 40A