25CPV240
CrydomCrydom
25CPV240 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25CPV240
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 25A 180-280V
listoch: 1.25CPV240.pdf2.25CPV240.pdf
  • správa
Špecifikácie 25CPV240
Číslo dielu 25CPV240 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 25A 180-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5403 pcs Dátový hárok 1.25CPV240.pdf2.25CPV240.pdf
Napätie - zaťaženie 180V ~ 280V Napätie - vstup 0 ~ 5VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria CPV obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC
Typ montáže Chassis Mount Nabíjací prúd 25A
obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
25CTQ040
25CTQ040
výrobcovia: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
popis: DIODE SCHOTTKY 40V 15A TO220AB
Skladom: 178506 pcs
Stiahnuť ▼: 25CTQ040.pdf
RFQ
25CIF06
25CIF06
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/250VDC
Skladom: 2899 pcs
Stiahnuť ▼: 25CIF06.pdf
RFQ
25CJ
25CJ
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDGE 250A 600VAC/250VDC