10SST240
CrydomCrydom
10SST240 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10SST240
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 10A 180-280V
listoch: 1.10SST240.pdf2.10SST240.pdf
  • správa
Špecifikácie 10SST240
Číslo dielu 10SST240 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 10A 180-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4771 pcs Dátový hárok 1.10SST240.pdf2.10SST240.pdf
Napätie - zaťaženie 180V ~ 280V Napätie - vstup 3.5 ~ 10VDC
Stýl ukončenia Quick Connect - 0.187"/0.250" Balík dodávateľov zariadení -
séria SST obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC
Typ montáže Chassis Mount Nabíjací prúd 10A