LIART24D
CrouzetCrouzet
Crouzet
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LIART24D
Výrobca / Značka: Crouzet
Popis produktu CRNT CTRL RLY, 11-PIN, 24VDC
listoch: LIART24D.pdf
  • správa
Špecifikácie LIART24D
Číslo dielu LIART24D Výrobca Crouzet
popis CRNT CTRL RLY, 11-PIN, 24VDC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5921 pcs Dátový hárok LIART24D.pdf
séria * Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LIART110A
LIART110A
výrobcovia: Crouzet
popis: RELAY CURRENT SEN SPDT 10A 110V
Skladom: 5329 pcs
Stiahnuť ▼: LIART110A.pdf
RFQ
LIA136STR
LIA136STR
výrobcovia: IXYS Integrated Circuits Division
popis: IC OP AMP ISOLATION 10KHZ 8SMD
Skladom: 86259 pcs
Stiahnuť ▼: LIA136STR.pdf
RFQ
LIA136
LIA136
popis: IC OP AMP ISOLATION 10KHZ 8DIP