XRCROY-L1-R250-00701
CreeCree
XRCROY-L1-R250-00701 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: XRCROY-L1-R250-00701
Výrobca / Značka: Cree
Popis produktu LED ROYAL BLUE 500MA 7X9 SMD
listoch: 1.XRCROY-L1-R250-00701.pdf2.XRCROY-L1-R250-00701.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie XRCROY-L1-R250-00701
Číslo dielu XRCROY-L1-R250-00701 Výrobca Cree
popis LED ROYAL BLUE 500MA 7X9 SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 29673 pcs Dátový hárok 1.XRCROY-L1-R250-00701.pdf2.XRCROY-L1-R250-00701.pdf
vlnová dĺžka 458nm (450nm ~ 465nm) Napätie - vpred (Vf) (typ) 3.5V
Uhol zobrazenia 100° Tepelná odolnosť balenia 12°C/W
Teplota - test 25°C Balík dodávateľov zariadení SMD
Veľkosť / rozmer 0.354" L x 0.276" W (9.00mm x 7.00mm) séria XLamp® XR-C
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 3529 (9073 Metric)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 4 (72 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Lumens / Watt @ prúd - test -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.181" (4.60mm)
Flux @ prúd / teplota - test 275mW (250mW ~ 300mW) Detailný popis LED Lighting Color XLamp® XR-C Blue 458nm (450nm ~ 465nm) 3529 (9073 Metric)
Súčasný test 350mA Aktuálny - Max 500mA