XPERED-L1-R250-00701
CreeCree
XPERED-L1-R250-00701 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: XPERED-L1-R250-00701
Výrobca / Značka: Cree
Popis produktu LED XLAMP XP-E RED SMD
listoch: XPERED-L1-R250-00701.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie XPERED-L1-R250-00701
Číslo dielu XPERED-L1-R250-00701 Výrobca Cree
popis LED XLAMP XP-E RED SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 45072 pcs Dátový hárok XPERED-L1-R250-00701.pdf
vlnová dĺžka 625nm (620nm ~ 630nm) Napätie - vpred (Vf) (typ) 2.1V
Uhol zobrazenia 130° Tepelná odolnosť balenia 8°C/W
Teplota - test 25°C Balík dodávateľov zariadení SMD
Veľkosť / rozmer 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) séria XLamp® XP-E
obal Original-Reel® Balík / puzdro 1414 (3535 Metric)
Ostatné mená XPERED-L1-R250-00701DKR Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Lumens / Watt @ prúd - test 97 lm/W Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.084" (2.13mm) Flux @ prúd / teplota - test 71 lm (67 lm ~ 74 lm)
Detailný popis LED Lighting Color XLamp® XP-E Red 625nm (620nm ~ 630nm) 1414 (3535 Metric) Súčasný test 350mA
Aktuálny - Max 700mA farba Red