XPCROY-L1-R250-00703
CreeCree
XPCROY-L1-R250-00703 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: XPCROY-L1-R250-00703
Výrobca / Značka: Cree
Popis produktu LED XLAMP XP-C ROYAL BLUE SMD
listoch: XPCROY-L1-R250-00703.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie XPCROY-L1-R250-00703
Číslo dielu XPCROY-L1-R250-00703 Výrobca Cree
popis LED XLAMP XP-C ROYAL BLUE SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77713 pcs Dátový hárok XPCROY-L1-R250-00703.pdf
vlnová dĺžka 460nm (455nm ~ 465nm) Napätie - vpred (Vf) (typ) 3.3V
Uhol zobrazenia 125° Tepelná odolnosť balenia 12°C/W
Teplota - test 25°C Balík dodávateľov zariadení SMD
Veľkosť / rozmer 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) séria XLamp® XP-C
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1414 (3535 Metric)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks Lumens / Watt @ prúd - test -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.084" (2.13mm)
Flux @ prúd / teplota - test 275mW (250mW ~ 300mW) Detailný popis LED Lighting Color XLamp® XP-C Blue 460nm (455nm ~ 465nm) 1414 (3535 Metric)
Súčasný test 350mA Aktuálny - Max 500mA