Coto Technology| Číslo dielu | PRMA2A24 | Výrobca | Coto Technology |
|---|---|---|---|
| popis | RELAY REED DPST 500MA 24V | Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 4301 pcs | Dátový hárok | PRMA2A24.pdf |
| Zapnúť napätie (Max) | 18 VDC | Vypnúť napätie (Min) | 2 VDC |
| Stýl ukončenia | PC Pin | Spínacie napätie | 200VAC, 200VDC - Max |
| séria | PRMA | Čas uvoľnenia | 0.5ms |
| obal | Tube | Ostatné mená | 420-1015 CLA139 CLA139-ND |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 80°C | Prevádzka času | 0.5ms |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vlastnosti | - |
| Kontaktné hodnotenie (aktuálne) | 500mA | Kontaktný materiál | - |
| Kontaktný formulár | DPST-NO (2 Form A) | Napätie cievky | 24VDC |
| Typ cievky | Non Latching | Odolnosť cievky | 2.15 kOhms |
| Cievna sila | 268 mW | Prúd cievky | 11.2mA |