SFS10481R2C
CoselCosel
SFS10481R2C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SFS10481R2C
Výrobca / Značka: Cosel
Popis produktu DC DC CONVERTER 1.2V
listoch: 1.SFS10481R2C.pdf2.SFS10481R2C.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie SFS10481R2C
Číslo dielu SFS10481R2C Výrobca Cosel
popis DC DC CONVERTER 1.2V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3065 pcs Dátový hárok 1.SFS10481R2C.pdf2.SFS10481R2C.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 1.2V
Napätie - Izolácia 1.5kV Napätie - vstup (min) 36V
Napätie - vstup (Max) 76V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.52" L x 1.07" W x 0.20" H (38.7mm x 27.2mm x 5.0mm)
séria SFS Výkon (watty) 4W
Balík / puzdro 17-DIP Module Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
efektívnosť 80% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 3.5A 36V - 76V Input
Prúd - výstup (Max) 3.5A aplikácia ITE (Commercial)