PJA300F-12-R
CoselCosel
Cosel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PJA300F-12-R
Výrobca / Značka: Cosel
Popis produktu AC/DC CONVERTER 12V 300W
listoch: PJA300F-12-R.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 794 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 794 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie PJA300F-12-R
Číslo dielu PJA300F-12-R Výrobca Cosel
popis AC/DC CONVERTER 12V 300W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 794 pcs Dátový hárok PJA300F-12-R.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 12V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup 85 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
séria PJA Výkon (watty) 300W
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Minimálny požadovaný náklad - Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Universal Input
efektívnosť 82% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 25A 85 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 25A schválenie CE, cURus