MGS31205
CoselCosel
MGS31205 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MGS31205
Výrobca / Značka: Cosel
Popis produktu DC DC CONVERTER 5V
listoch: MGS31205.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie MGS31205
Číslo dielu MGS31205 Výrobca Cosel
popis DC DC CONVERTER 5V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7779 pcs Dátový hárok MGS31205.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 5V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 18V
typ Isolated Module Balík dodávateľov zariadení -
Veľkosť / rozmer 0.67" L x 0.33" W x 0.47" H (17.0mm x 8.5mm x 12.0mm) séria MGS
obal - Balík / puzdro 4-SIP Module
Ostatné mená 1776-1085 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP
efektívnosť 83% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 600mA 9V - 18V Input
Prúd - výstup (Max) 600mA aplikácia ITE (Commercial)