LFP300F-48-STY
CoselCosel
LFP300F-48-STY Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LFP300F-48-STY
Výrobca / Značka: Cosel
Popis produktu AC/DC CONVERTER 48V
listoch: 1.LFP300F-48-STY.pdf2.LFP300F-48-STY.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 577 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 577 pcs
  • správa
Špecifikácie LFP300F-48-STY
Číslo dielu LFP300F-48-STY Výrobca Cosel
popis AC/DC CONVERTER 48V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 577 pcs Dátový hárok 1.LFP300F-48-STY.pdf2.LFP300F-48-STY.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 48V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup 85 ~ 264 VAC
typ Open Frame Veľkosť / rozmer 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
séria LF Prevádzková teplota -10°C ~ 70°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Minimálny požadovaný náklad No Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant efektívnosť 88%
Detailný popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 6.3A