DAS50F05
CoselCosel
Cosel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAS50F05
Výrobca / Značka: Cosel
Popis produktu DC DC CONVERTER 5V
listoch: DAS50F05.pdf
  • správa
Špecifikácie DAS50F05
Číslo dielu DAS50F05 Výrobca Cosel
popis DC DC CONVERTER 5V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5832 pcs Dátový hárok DAS50F05.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 5V
Napätie - vstup (min) 88V Napätie - vstup (Max) 370V
typ Isolated PoE Module Balík dodávateľov zariadení -
Veľkosť / rozmer 4.53" L x 2.28" W x 0.50" H (115.0mm x 58.0mm x 12.7mm) séria *
Výkon (watty) 50W Balík / puzdro 12-DIP Module
Prevádzková teplota -10°C ~ 85°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti - efektívnosť 82%
Detailný popis Isolated PoE Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 88V - 370V Input Prúd - výstup (Max) 10A