CHS200483R3-R
CoselCosel
Cosel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CHS200483R3-R
Výrobca / Značka: Cosel
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V
listoch: CHS200483R3-R.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 787 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 787 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie CHS200483R3-R
Číslo dielu CHS200483R3-R Výrobca Cosel
popis DC DC CONVERTER 3.3V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 787 pcs Dátový hárok CHS200483R3-R.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 3.3V
Napätie - Izolácia 250V Napätie - vstup (min) 36V
Napätie - vstup (Max) 76V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 2.28" L x 0.90" W x 0.39" H (57.9mm x 22.8mm x 10.0mm)
séria CHS Výkon (watty) 165W
Balík / puzdro 8-DIP Module Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti - efektívnosť 93%
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 50A 36V - 76V Input Prúd - výstup (Max) 50A