CBS50482R5
CoselCosel
CBS50482R5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CBS50482R5
Výrobca / Značka: Cosel
Popis produktu DC DC CONVERTER 2.5V
listoch: CBS50482R5.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 832 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 832 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie CBS50482R5
Číslo dielu CBS50482R5 Výrobca Cosel
popis DC DC CONVERTER 2.5V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 832 pcs Dátový hárok CBS50482R5.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 2.5V
Napätie - Izolácia 1.5kV Napätie - vstup (min) 36V
Napätie - vstup (Max) 76V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení Half Brick Veľkosť / rozmer 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
séria CBS Výkon (watty) 29W
Balík / puzdro Half Brick Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Remote On/Off, OCP, OVP efektívnosť 77%
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 11.7A 36V - 76V Input Prúd - výstup (Max) 11.7A
aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CBS50482R5-F6
CBS50482R5-F6
výrobcovia: Cosel
popis: DC DC CONVERTER 2.5V
Skladom: 871 pcs
Stiahnuť ▼: CBS50482R5-F6.pdf
RFQ
CBS50482R5-F3
CBS50482R5-F3
výrobcovia: Cosel
popis: DC DC CONVERTER 2.5V
Skladom: 849 pcs
Stiahnuť ▼: CBS50482R5-F3.pdf
RFQ
CBS50482R5-F2
CBS50482R5-F2
popis: DC DC CONVERTER 2.5V