SPA331M0EB
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SPA331M0EB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SPA331M0EB
Výrobca / Značka: Cornell Dubilier Electronics
Popis produktu CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
listoch: SPA331M0EB.pdf
  • správa
Špecifikácie SPA331M0EB
Číslo dielu SPA331M0EB Výrobca Cornell Dubilier Electronics
popis CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5087 pcs Dátový hárok SPA331M0EB.pdf
Napätie - hodnotené 2.5V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) séria SPA
Ripple Current @ High Frequency 4A @ 100kHz hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro 2917 (7343 Metric)
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.165" (4.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 5 mOhm
Detailný popis 330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 5 mOhm 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF