MLP331M400EB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP331M400EB0C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLP331M400EB0C
Výrobca / Značka: Cornell Dubilier Electronics
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 400V FLATPACK
listoch: MLP331M400EB0C.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 853 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 853 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie MLP331M400EB0C
Číslo dielu MLP331M400EB0C Výrobca Cornell Dubilier Electronics
popis CAP ALUM 330UF 20% 400V FLATPACK Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 853 pcs Dátový hárok MLP331M400EB0C.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
séria MLP Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 20kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro FlatPack Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 1.000" (25.40mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 530 mOhm @ 120Hz
Detailný popis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 530 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 330µF