LPX331M350E5P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPX331M350E5P3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LPX331M350E5P3
Výrobca / Značka: Cornell Dubilier Electronics
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
listoch: LPX331M350E5P3.pdf
  • správa
Špecifikácie LPX331M350E5P3
Číslo dielu LPX331M350E5P3 Výrobca Cornell Dubilier Electronics
popis CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4805 pcs Dátový hárok LPX331M350E5P3.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria LPX Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.68A @ 50kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 603 mOhm @ 120Hz Detailný popis 330µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose